ZAMKOWY WEEKEND TRZECH KRÓLI
Hotel ZAMEK RYN****
Ryn, warmińsko-mazurskie

Grudzień nad morzem
Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness
Niechorze, zachodniopomorskie


Ciekawa propozycja dla miłośników Mazur ! Długi weekend czerwcowy ! W cenie Pakietu PAKIET OBOWIĄZUJE W TERMINIE 04-07.06.2015 3 noclegi w przestronnych i komfortowych pokojach Premium 3 śniadania w formie bogatego bufetu 3 obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne) w piątek piknik z gwiazdami serialu „M jak Miłość” – Dominiką Łakomską oraz Robertem Moskwą. Para Serialowa zmierzy się w zawodach kulinarnych z Parą Biznesową reprezentującą Hotel Willa Port – Ireneuszem Słowik oraz Prezesem Zarządu Elżbietą Lendo w sobotę pokaz Live Cooking’u z degustacją w wykonaniu Szefa Kuchni oraz jego zespołu relaks w hotelowym SPA, które jest połączeniem unikalnej strefy Wellness z nowoczesną strefą Beauty. Elementem wyróżniającym Willa SPA jest innowacyjna, niemiecka marka kosmetyczna KLAPP Cosmetics.
W cenie Pakietu PAKIET OBOWIĄZUJE W TERMINIE 04-07.06.2015

3 noclegi w przestronnych i komfortowych pokojach Premium
3 śniadania w formie bogatego bufetu
3 obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne) w piątek piknik z gwiazdami serialu „M jak Miłość” – Dominiką Łakomską oraz Robertem Moskwą.
Para Serialowa zmierzy się w zawodach kulinarnych z Parą Biznesową reprezentującą Hotel Willa Port – Ireneuszem Słowik oraz Prezesem Zarządu Elżbietą Lendo
w sobotę pokaz Live Cooking’u z degustacją w wykonaniu Szefa Kuchni oraz jego zespołu relaks w hotelowym SPA, które jest połączeniem unikalnej strefy Wellness z nowoczesną strefą Beauty.

Elementem wyróżniającym Willa SPA jest innowacyjna, niemiecka marka kosmetyczna KLAPP Cosmetics.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter podaj nam swój adres e-mail:
Konferencje w Spa Magazyn o Spa Medycyna Estetyczna

Google+ Obserwuj w Google+