Wyszukiwarka

English
Wersja polska

Slider

Wstrzymaj przewijanie Wznów przewijanie
Przejdź do slajdu nr: 1
Przejdź do slajdu nr: 2
Przejdź do slajdu nr: 3
Przejdź do slajdu nr: 4
Przejdź do slajdu nr: 5
Przejdź do slajdu nr: 6
Przejdź do slajdu nr: 7
Przejdź do slajdu nr: 8
Magazyn SPA
Długi weekend czerwcowy na Mazurach w Willa Port
Ciekawa propozycja dla miłośników Mazur ! Długi weekend czerwcowy ! W cenie Pakietu PAKIET OBOWIĄZUJE W TERMINIE 04-07.06.2015 3 noclegi w przestronnych i komfortowych pokojach Premium 3 śniadania w formie bogatego bufetu 3 obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne) w piątek piknik z gwiazdami serialu „M jak Miłość” – Dominiką Łakomską oraz Robertem Moskwą. Para Serialowa zmierzy się w zawodach kulinarnych z Parą Biznesową reprezentującą Hotel Willa Port – Ireneuszem Słowik oraz Prezesem Zarządu Elżbietą Lendo w sobotę pokaz Live Cooking’u z degustacją w wykonaniu Szefa Kuchni oraz jego zespołu relaks w hotelowym SPA, które jest połączeniem unikalnej strefy Wellness z nowoczesną strefą Beauty. Elementem wyróżniającym Willa SPA jest innowacyjna, niemiecka marka kosmetyczna KLAPP Cosmetics.
W cenie Pakietu PAKIET OBOWIĄZUJE W TERMINIE 04-07.06.2015

3 noclegi w przestronnych i komfortowych pokojach Premium
3 śniadania w formie bogatego bufetu
3 obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne) w piątek piknik z gwiazdami serialu „M jak Miłość” – Dominiką Łakomską oraz Robertem Moskwą.
Para Serialowa zmierzy się w zawodach kulinarnych z Parą Biznesową reprezentującą Hotel Willa Port – Ireneuszem Słowik oraz Prezesem Zarządu Elżbietą Lendo
w sobotę pokaz Live Cooking’u z degustacją w wykonaniu Szefa Kuchni oraz jego zespołu relaks w hotelowym SPA, które jest połączeniem unikalnej strefy Wellness z nowoczesną strefą Beauty.

Elementem wyróżniającym Willa SPA jest innowacyjna, niemiecka marka kosmetyczna KLAPP Cosmetics.


Copyright © 2018 BazaSPA.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone