0

Wyszukiwarka

English
Wersja polska

Slider

Magazyn SPA
Hotel Mikołajki SPA - weekend we dwoje w Spa na Mazurach
Romantyczna kolacja, piękne widoki, niezapomniane chwile z partnerem. Wiele z nas marzy o idealnym weekendzie spędzonym tylko we dwoje. Jednak jak się okazuje jego zorganizowanie nie jest takie proste. Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych rad, jak krok po kroku przygotować niezapomniany weekend !
Dokąd się wybrać, jak zadbać o atmosferę i wybrać atrakcje, które będą cieszyły was oboje? Krótki wyjazd do spa sprawi, że nie tylko odpoczniecie, ale także zbliżycie się do siebie. W pięciu krokach przedstawiamy, jak osiągnąć ten cel !

1. Podsuń mu miejsce

Mężczyźni nie zawsze lubią organizować, a przede wszystkim zastanawiać się, dokąd to wybranka miałaby ochotę pojechać. To my przeglądamy czasopisma, portale, rozmawiamy w kobiecym gronie o tym, co jest modne i gdzie warto się wybrać. Dlatego łatwiej będzie, jeśli to my zaczniemy w rozmowach wspominać o ciekawym hotelu czy ośrodku. Możemy przy tym używać bardziej dyskretnych sygnałów – zostawić magazyn na stronie z interesującym nas miejscem, czy przypadkiem nie zamknąć jego strony internetowej. W ten sposób mężczyzna poczuje się też potrzebny jako ten, który zaproponuje wasz wspólny wyjazd. Jeśli jednak Twój partner nie jest tak domyślny – nie bój się sama wyjść z propozycją. Liczy się cel!

2. Pozbądź się „przeszkadzaczy”

Wspólny wyjazd przede wszystkim powinien odbyć się w atmosferze spokoju i bez stresu. Dlatego jeśli to możliwe – oboje zostawcie, albo przynajmniej wyciszcie telefony. Powiadomcie znajomych i współpracowników, że przez te kilka dni nie będzie was w mieście. Ustawcie także automatyczne powiadomienie w służbowej skrzynce mailowej, a przede wszystkim nie zabierajcie komputera ze sobą! Ten czas ma być tylko dla was. Jeśli macie potomstwo – poproście o pomoc dziadków czy przyjaciół, którzy mogliby przez ten krótki okres pomóc wam w opiece. Na dłuższe, rodzinne wakacje przyjdzie jeszcze czas, a ten wyjazd ma być tylko wasz. Dla dzieci to również może być miła odmiana.

3. Zbuduj atmosferę

Większość ośrodków i hoteli spa przygotowuje specjalne oferty weekendowe dla par. Warto je prześledzić, gdyż niektóre z nich zawierają interesujące propozycje. Szczegóły o które warto zadbać, a które umilą pobyt i wprowadzą odpowiednią atmosferę. Romantyczna kolacja przy świecach i winie, specjalny wystrój pokoju, czy słodka niespodzianka – to wszystko sprawi, że wyjazd będzie wyjątkowy i niezapomniany. Poza tym ważne jest Twoje nastawienie – ciesz się chwilą, bądź wyrozumiała i okaż mu swoje uczucia. Pamiętaj, to działa w dwie strony – miła Ty to miły on.

4. Pomyśl o czasie we dwoje


Ten wyjazd ma was zbliżyć, dlatego też powinniście skoncentrować się na wspólnym spędzaniu czasu. Skupcie się na odprężeniu, ale także nauczeniu czegoś nowego. – Ciekawą propozycją  jest kurs masażu dla par, obejmujący zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, prowadzoną przez wykwalifikowany personel – tłumaczy Karolina Witkowska, ekspert ze SPA Hotelu Mikołajki. – W ten sposób można poznać sposoby wykonywania masażu relaksacyjnego, co z pewnością przyda się także po powrocie z wyjazdu – dodaje. Poza tym niektóre miejsca oferują zabiegi w gabinetach dla dwojga. Te z nich, które cieszą się największą popularnością wykorzystują czekoladę i  mieszanki ziołowe. W niektórych ośrodkach znajdują się tzw. gabinety VIP, udostępniane na wyłączność. Wyposażone na przykład w jacuzzi stają się świetnymi miejscami do prywatnego odpoczynku we dwoje.

5. Zadbaj o inne atrakcje


Twój mężczyzna poczuje się dowartościowany, kiedy zobaczy, że przygotowując wyjazd, pomyślałaś o nim. Nawet, jeśli nie będzie miał czasu skorzystać z tych atrakcji. Choć może będziesz miała ochotę ten moment wykorzystać na manicure czy zabieg upiększający? Przede wszystkim zastanów się, co partner lubi robić. Łowić ryby, żeglować, a może pływać? Postaraj się wybrać tak miejsce waszego pobytu, aby miał możliwość spędzenia choć chwili w ten sposób. Oczywiście ważne są przede wszystkim te rzeczy, które możecie robić razem. Kręgle, bilard, a może wycieczka rowerowa? Koniecznie sprawdźcie wcześniej, czym możecie zająć się wspólnie podczas wyjazdu.  

>>>>sprawdź pakiety i ofertę <<<<<

 


Copyright © 2018 BazaSPA.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone