0

Wyszukiwarka

English
Wersja polska

Slider

Magazyn SPA
Kąpiel Kleopatry
Legenda głosi, że królowa Egiptu zawdzięczała urodę kąpieli w mleku, która dziś jest uznawana za ekskluzywny zabieg SPA.
Jest to jeden z najstarszych sposobów pielęgnacji ciała. Oddziałuje na zmysły i pieści skórę, nadaje jej blask i niezwykłą delikatność. Jedwabista konsystencja kąpieli i jej zapach wspaniale relaksuje – ciało odzyskuje siły, a umysł równowagę.

Proteiny, witaminy i tłuszcze zawarte w mleku łagodzą podrażnienia, nawilżają i natłuszczają. Kwas mlekowy pomaga naturalnie złuszczyć naskórek, dzięki czemu kąpiel uelastycznia skórę i pobudza ją do wytwarzania kolagenu, a także przynosi ulgę wysuszonej skórze. Naturalne preparaty pielęgnacyjne łączą zaawansowany stopień technologii z wyjątkową, zmysłową przyjemnością.

Ten ekskluzywny zabieg jest źródłem niezapomnianych doznań, podczas których uaktywniają się wszystkie zmysły. Jest idealny dla tych osób, które na co dzień są narażone na stres i cierpią z powodu stałego napięcia mięśni. Nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Mleczna kąpiel doskonale przygotowuje skórę do masażu i innych kuracji.

Cena zabiegu: ok. 60 zł
Czas trwania: 20-30 min

(jc)

Więcej informacji o kąpielach w mleku znajdziesz na SPA&beauty Magazine.


Copyright © 2018 BazaSPA.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone