0

Wyszukiwarka

English
Wersja polska

Slider

Magazyn SPA
Odchudzanie i relaks w Baltica Wellness & SPA !
Nadeszły wakacje, a wraz z nimi nieodłączne plażowanie...Dla jednych przyjemność, dla innych konieczność odkrycia ciała. Znajdź kompromis ! Wyszczuplanie to nie tylko bieganie pod górkę, to może być przyjemność !
Marzysz o szczupłej sylwetce lecz wizja poświęceń i umęczenia ciała staje się nie do przeskoczenia ? Co poprawić, co zmienić aby czuć się szczupło i fit ? Która droga jest słuszna, od czego zacząć? 

A może warto pomyśleć o przyjemniejszej formie odchudzania?

Baltica Wellness & Spa dla osób mniej aktywnych, dla osób które cenią sobie relaks i przyjemności spa przygotowała nowość – masaż wyszczuplająco-antycellulitowy! Intensywny masaż wyszczuplająco – antycellulitowy obejmuje uda, biodra i pośladki. Przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z problemem 'skórki pomarańczowej', pragną wymodelować sylwetkę oraz zmniejszyć obwód ud i bioder.

Masaż oparty jest na intensywnych rozcieraniach, ugniataniach oraz oklepywaniach z wykorzystaniem przyrządów do masażu (kij bambusowy oraz rolki). Tak dobrane techniki masażu dają znakomite efekty wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Zalety masażu to lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek, przyspieszenie procesów metabolicznych, rozbicie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie tkanki łącznej oraz ujędrnienie i regeneracja skóry.

Do końca wakacji ten rewelacyjny masaż dostępny jest w promocyjnej cenie 49 zł!

W Baltica Wellness & Spa czekają profesjonaliści, którzy ocenią nasze potrzeby i do nich dobiorą indywidualne zabiegi tak, by osiągnąć zamierzony efekt. Baltica Wellness & Spa - w zasięgu ręki wszystko, co niezbędne dla pełnego odprężenia, relaksacji i zdrowia z profesjonalną obsługą i w atmosferze właściwej Spa. www.spabaltica.pl


Copyright © 2018 BazaSPA.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone