0

Wyszukiwarka

English
Wersja polska

Slider

Magazyn SPA
SPA nad morzem - Resort Spa Plaza
Wyjątkowe SPA sąsiadujące z nadmorską wydmą - wystarczy pokonać kilkanaście schodów, by stąpać po złotym piasku bałtyckiej wydmy! Unikalna lokalizacja w Darłówku Wschodnim, sąsiedztwo piaszczystej plaży, liczne atrakcje w obiekcie (w tym kryty basen, zespół saun) i kameralny charakter ośrodka sprawiają, że jest to idealne miejsce by wypocząć, niezależnie od pory roku.
Sercem Resort SPA Plaza jest Morski Instytut Zdrowia i Urody – zespół nowocześnie wyposażonych gabinetów, oferujących szeroką gamę zabiegów SPA, kosmetycznych i wellness. W ofercie wypoczynku Goście mogą wybierać spośród pakietów o różnej długości pobytów, połączonych z tematycznymi zabiegami spa , zabiegami o charakterze rehabilitacyjnym ze specjalnie dobranymi ćwiczeniami i dietą.

Na przybywających do Resort SPA Plaza oczekuje 30 komfortowych pokoi i apartamentów – w tym część z widokiem na morze. Podczas pobytów w Resort SPA Plaza Goście mogą korzystać z krytego basenu, sauny, jacuzzi. Na miejscu istnieje także możliwość wypożyczenia roweru i zwiedzenia okolicy, dzięki malowniczym trasom rowerowym. Na ogrodzonym terenie obiektu znajdują się bezpieczne miejsca parkingowe. Stylowe restauracje proponują szeroki wybór dań zaspakajających nawet najbardziej wyszukane gusta. Goście cenią sobie szczególnie wyśmienite specjały kuchni europejskiej, zwłaszcza potrawy z ryb i owoców morza.

Zapraszamy do SPA o krok od plaży!

Zobacz pakiety SPA


Copyright © 2018 BazaSPA.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone