0

Wyszukiwarka

English
Wersja polska

Slider

Wstrzymaj przewijanie Wznów przewijanie
Przejdź do slajdu nr: 1
Przejdź do slajdu nr: 2
Przejdź do slajdu nr: 3
Przejdź do slajdu nr: 4
Przejdź do slajdu nr: 5
Przejdź do slajdu nr: 6
Przejdź do slajdu nr: 7
Przejdź do slajdu nr: 8
Przejdź do slajdu nr: 9
Obiekty SPA
ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki
mazowieckie  -  

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki
ul. Pereca 2
00-849 Warszawa
tel.: 22 652-34-62

Oceń obiekt:

Liczba ocen obiektu: 1, średnio: 5.00


O obiekcie

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki oferuje zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najskuteczniejszych technologii. Klienci mogą skorzystać z zabiegów odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej. Gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług jest profesjonalna i bardzo dobrze przygotowana kadra, która pomoże dobrać zabiegi spełniające oczekiwania każdego klienta.

Ilość wyświetleń: 17097
Lokalizacja
Opinie o SPA

E-mail:*
Nick:*
Treść opinii:*
Opinie o SPA (3)

25 lutego 2018, 22:04:51
usuwałam w elite tatuaż - pamiątka z czasów młodości (niezbyt udana;)). Mają tam dobry sprzęt i u mnie wystraczyły tylko 4 sesje, aby pozbyć się tej niechcianej "ozdoby". Jedno takie spotkanie trwało raptem jakieś 10 minut także szybko i sprawnie :) Jestem zadowolona z efektów oraz tego, jak byłam tam traktowana. Polecam!
Autor: Magnolia
2 stycznia 2018, 14:28:16
jeśli ktoś chce się poddać plastyce powiek to polecam własnie klinikę elite. Sama przeszłam tam zabieg, a zajął się mną dr Murawski. Nie mogłam trafił do lepszego miejsca. Wszystko od początku do końca bardzo profesjonalnie, ale też tak przyjaźnie i pro-kliencko. Od zabiegu minęło już trochę czasu i mogę powiedzieć też o efektach. No cóż, przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Oczy wyglądają o wiele młodziej i są takie wyraziste, a jednocześnie nie wygląda to sztuczne na czym mi najbardziej zależało.
Autor: Agata
12 listopada 2017, 19:11:17
ja w klinice byłam na liposukcji palomar slimlipo. O efektach napiszę później. Najpierw zacznę od takich bardziej ogólnych: podejście do pacjenta w klinice jest na wysokim poziomie. Personel jest bardzo profesjonalny, są wykonywane odpowiednie badania, szczegółowy wywiad - po prostu interesują się pacjentem i dbają o niego. SUPER! Co do samego zabiegu to jest on idealny dla osób, które mają problem z pozbyciem się tłuszczyku i chcą poprawić elastyczność skóry. Jeden taki zabieg i efekty już były widoczne - moje "boczki" po prostu niknęły w oczach. Zdecydowanie polecam!
Autor: Majorka
Ostatnio oglądane
Dolina Charlotty Resort & SPA
Pakiety od 0 PLN

4.81 / 5.0 (108 opinii)

Słupsk, pomorskie
Ilość pakietów: 11 | więcej ››
SPA Nałęczów
Pakiety od 175 PLN

4.81 / 5.0 (26 opinii)

Nałęczów, lubelskie
Ilość pakietów: 13 | więcej ››
EVA Park Life & SPA
Pakiety od 239.5 PLN

4.66 / 5.0 (29 opinii)

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Ilość pakietów: 9 | więcej ››


Copyright © 2018 BazaSPA.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone