0

Wyszukiwarka

English
Wersja polska

Slider

Wstrzymaj przewijanie Wznów przewijanie
Przejdź do slajdu nr: 1
Przejdź do slajdu nr: 2
Przejdź do slajdu nr: 3
Przejdź do slajdu nr: 4
Przejdź do slajdu nr: 5
Przejdź do slajdu nr: 6
Przejdź do slajdu nr: 7
Pakiety SPA
SZKOŁA HIPPIKI
Chlewiska, mazowieckie

Ilość dni: 0
Cena od: 1290 PLN

Jazda konna to forma aktywnego wypoczynku dla wszystkich miłosników ruchu, zdrowego trybu życia i kontaktu z naturą bez względu na wiek, kondycję czy umiejętności. To nie tylko niezapomniane wrażenia, ale także trening całego ciała oraz ducha.

Trening jeździecki angażuje do pracy niemalże wszystkie partie mięśni - głównie nóg, pośladków, brzucha oraz kręgosłupa. Poprawia koordynację ruchową, wydolność serca i ogólną kondycję, a także kształtuje prostą postawę, obniża ciśnienie krwi oraz napięcia związane ze stresem.

Poza oddziaływaniem na stan fizyczny jazda konna ma dobroczynny wpływ na sferę psychiczną: zwiększa pewność siebie, uspokaja, odpręża oraz powoduje, iż lepiej rozumiemy siebie i własne ciało.

Zapraszamy Państwa do spędzenia kilku dni w innym świecie… świecie stworzonym przez hotel Manor House SPA wśród koni, na których można galopować oraz odnaleźć wolność, którą daje koński grzbiet zapominając o rzeczywistości wśród urzekającej mazowieckiej przyrody.

"SZKOŁA HIPPIKI"

„Szkoła Hippiki” to oferty pobytowe z autorskim programem jazd i zajęć z końmi skierowane do osób, które wypoczynek łączą z pasją do tych zwierząt. Zajęcia mają na celu zgłębienie tajnik sztuki jeździeckiej oraz behawiorystycznej. Jazda konna to nie tylko umiejętność utrzymania się na grzbiecie konia, ale próba zrozumienia jego psychiki, nauka współpracy i więzi z nim.

 Nasz autorski program obejmuje:

  • Wykłady z behawioryzmu końskiego
  • Pracę z koniem z ziemi oraz Join Up
  • Pokazy jazdy na Cordeo
  • Jazdy konne na hali, czworoboku, parkurze i placu cross
  • Naturalne jeździectwo
  • Szkolenia jeździeckie ukierunkowane na: zajęcia wprowadzające, ujeżdżenie, skoki, cross, cordeo

Na pobyt zapraszamy także osoby, które nigdy nie miały kontaktu z końmi i chcą zakosztować przygody z jeździectwem.Copyright © 2018 BazaSPA.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone